moje milované, bábätko je také úúúúúúžasné 🙂 🙂 🙂
gwenni
autordarí sa nám nádherne, objavujeme zvuky ktoré sa nám podarí z tej krásnej papuľky vykúzliť, už týždeň si obzeráme rúčku ako niečo zázračné 🙂 a dnes sa nám štramáčik začal pretáčať na bok toľko sa potom točil čo sa mu to zapáčilo až od únavy zaspinkal 🙂 🙂 🙂 a úsmevy rozdávame od rána až do večera 🙂
31. aug 2012
jej tesim sa aj ja, rada sledujem ako sa máte 🙂
31. aug 2012
sikovnucky je🙂
1. sep 2012
tešíme sa s Vami Ivka
1. sep 2012
Je uzasne ako nas ti mali drobcekovia dokazu rozveselit aj ked odpadas od unavy staci jeden krasny usmev a zase si plna sil.
1. sep 2012
tak to veru je...-) aj mne chýbaš Ivka....-))
1. sep 2012
užasny a šikovny a ešte k tomu všetkemu aj krásny no dokonaly ako mamička a otecko 🙂))
1. sep 2012
8. sep 2012
síce sa nepoznáme, ale chýbajú mi tu novinky o tom, ako sa máte a ako sa vám darí.... 😉