tak konečne som sa sem po dlhej dobe dostala a pridala vám sem zopár našich krásnych fotočiek 🙂 🙂 a čo vám ešte poviem Liamko už má dva zúbky 🙂
a uz ma pol roka, ako to leti... hlavne ze ste zdravi 🙂
Liamko je uz zubadielko 🙂
som na teba vcera akurat myslela ze kede je dake foto, potom som kukla na FB a tam fotky, teraz tu...asi nejaka telepatia 😀
@lenkasulovcova tak to je riadna sranda, ešte by som chcela aj s telefónu pridať aj tie čo som na fb dala a nejde mi to :( a ešte by nám mala doniesť dnes kamarátka nejaké vianočné čo ho v piatok fotila 🙂
@gwenni daj aspon na FB, vzdy ta rada ocumujem 😀... uchylacka som
@lenkasulovcova ok len teraz už musím ísť variť, lebo mužíček hladný bude keď príde domov 🙂
@gwenni ok, bez a drzte sa
jéj, po dlhej dobe som natrafila na tvoj fotoblog a gratulujem k maličkému chlapčekovi, som rada, že všetko dopadlo dobre
ste nádherná rodinka. prajem vám všetko len to najlepšie a nech vám Liamko stále robí takú obrovskú radosť ako doteraz 🙂