icon

....tie malé oči na vás hľadia a máte pocit že ste najúžasnejšia mama na celom svete ....som najšťastnejšia na celom svete, Maxinko ĎAKUJEM

avatar

som šťastná s vami 🙂

10. júl 2012
avatar
gwenni
autor

@hili ďakujem je to naozaj neskutočné šťastie 🙂

10. júl 2012
avatar

ty si zasluzis byt tou najstastnejsou maminkou🙂 aj ja to tak citim a pockaj ked sa zacne smiat ja som prvykart az plakala🙂

10. júl 2012
avatar

tešim sa s tebou

10. júl 2012
avatar

radosť a šťastie aké si zaslúžiš 🙂 užívaj si drobčeka 🙂

10. júl 2012
avatar

krásne napísané 🙂 je to tá najväčšia pravda 🙂

10. júl 2012
avatar

Maxik je určite šťastny s vami ked vidi ako sa maminka a otecka tešia a maju radosť z bratčeka - gweni uživaj si naplno tieto krásne dni Liamko je nádherny - už by som aj nejake nove fotečky drobca pozrela :o}

10. júl 2012
avatar

tvoje stastie je zasluzene a verim ze aj Maxik je velmi stastny a dava na vas vsetkych pozor 🙂

10. júl 2012
avatar

aj ked sa nepozname,tesim sa s vami 🙂 Vas pribeh ma chytil za srdce a obdivujem Vas za to,co ste si prezili 🙂

10. júl 2012
avatar

citala som vas pribeh, si uzastna silna zena!!! zasluzite si byt uz len stastny vsetci traja!!!!

10. júl 2012
avatar

zlatko zaslúšiš si to...a ja som šťastná s vami..😉

10. júl 2012
avatar

Nech je Tvoje šťastie už trvalé,zaslúžiš si.

10. júl 2012
avatar

pripajam sa zasluzis si byt stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

11. júl 2012
avatar

Ivka dietatko je dar a ty to vies najlepsie lebo poznas aj bolest straty casti tvojho tela ale dnes mas aj s manzelom sancu dat krasny naplneny zivot svojmu nadhernemu syncekovi a to bude Vase stastie celej rodiny prve krocikya prve zubky a vsetko co s babetkom ide a Vase stastie bude velke ako je laska a vztah medzi Vami lebo Vy ste nadherni par a skusenost s takym tazkym trapenim Vas posilnila a naplnila velkou silou do zivota . Prepac ze ti tykam ale ja sama mam vnucatka a tiez sme mali takuto skusenost a moja dcera to tak ako ty krasne precitila a dala zivot dalsim detickam a je z nej mama ktoru ja sama obdivujem ako to dokazala zvladnut tak aj tebe a manzelovi vela sil a vela radosti lebo tej si uzijete ako aj ja a moje vnucatka su moje slniecka ako aj tvoj krasny syncek pre Vas ako rodicov ...

12. júl 2012
avatar
gwenni
autor

@lubicahc krásne slová, ďakujem úprimne veľmi ma potešili a pohladili srdce 🙂

13. júl 2012
avatar

Zasluzis si toto stastie moja a uzivaj si to naplno lebo ty uz vies ake momentky ti moze priniest zivot .. v zlomku sekundy sa zmeni ale treba si ho uzivat naplno a brat aj radosti aj starosti ako dar a nevzdat to ... zivot je boj a velka radost hlavne s tymito drobcami ...

13. júl 2012