Baby prosim o radu! Ktore mate bezkontaktny teplomer aky je najlepsi? A najpresnejsi.. Viem ake su to teplomery aj s akou odchylkou meraju, mamicky ktore mate radte! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Beurer
Mám microlife ale zďaleka nemeria presne ale časom som sa s ním naučila merať aspoň orientačne. Baby čo ho tiež majú písali že niekomu meria presne niektorým nie tak neviem či treba vychytiť len ten dobrý 😀
Baby ked treba mojmu nezmeriam v ritke tak som chcela zainvestovat na Vianoce.. Viem ze klasika je naj ale tak aspon nejaky co sa k nej priblizi 😩
@halushkaaa moja aj my mame ten Microlife ale meria si ako chces zbytocne vyhodene peniaze ☹
Baby, ako viete, ze vám teplomer nemeria presne? Poslali ste ho na test do metrologickeho ústavu, alebo mate doma iny kalibrovaný teplomer, s ktorým porovnavate výsledky?
ja mám Thermofocus...je úplne super, má presný mikročip. Majú ho aj na kramároch na detskom. Ale stál cca. 70 eur
No aj moja ma dr urcite nejaky lepsi preto zistujem..
My mame thermoval duo scan, ako ked meriam v noci, ze maly spi, tak sa to da. Inac ked sa hybe, tak si ten teplomer meria ako sa mu za chce. Obcas som naozaj na nervi, by som ho slahla ozem, raz 37,4 C a druhe meranie 38,2C, ako vyber si :(
@lili777 mozem ta poprosit nejake oznacenie..??
Ja viem baby ze ten je naj ale asi to same poznate kolkoto da niekedy roboty zmerat ☺️
@liveka No ale potom ako mozes povedat o dvoch teplomeroch, ze jeden meria spravne a druhy nie?
Nerozumiem tomu.. ☹
Teplota zmerana v konecniku je najpresnejsi udaj o telesnej teplote, ale co ak ju zmerias nepresnym teplomerom?? Potom je uz jedno, ze to merias na presnom mieste :(
My mame bezkontaktny Microlife MC100, a dava pri rovnakom postupe merania odchylky +/- 0,1 stupna. Ale aj tak urobim meranie aj trikrat posebe, a tie dve hodnoty, ktore su k sebe najblizsie povazujem za relevantne, a tu tretiu vylucim ako chybne meranie.
@liveka Precitaj si to este raz a tento raz s porozumenim.
Pisal som, ze meriam niekolkokrat posebe a hodnotu s najvacsou odchylkoou vylucim ako chybne meranie, a nie, ze ten teplomer je kalibrovany (je to model NC100). A tiez ho nespochybnujem len na zaklade toho, ze nejaky iny teplomer odmeral o pol stupna viac ci menej.
@mm_224 lebo na kazdej casti cela odmera inu teplotu a zdravemu cloveku odmera tiez niekedy zvysenu
@halushkaaa my mame chicco
Baby moc mi nepomahate 🙊
@halushkaaa ak si ochotná dať zaň aj 70 eur tak kúp radšej ten thermofocus.
Aj tych je vela. Ktory thermofocus je naj?
@halushkaaa Thermofocus je pre domácnosti určený vo verzii HOME. Ja osobne mám HOSPITAL. Ale ten asi nie je bežne predajný. Ja som sa k nemu dostala tak, že ten HOME mal miernu vadu a ja som priamo kontaktovala konateľa firmy a ten mi nielen, že vyšiel v ústrety, ale ponúkol mi túto verziu. Každopádne kúpila by som ho určite opäť, veľmi pomáha aj keď deti spia a treba merať
My mame microlife a mera dobre 🙂

Uprimne,vyhodili sme za neho 50€ a je podla mna nepouzitelny....kazdy krat ukaze inu teplotu...vobec nemeraju presne..naozaj klasika je klasika...kupila som na predeti.sk