halushkaaa
autor@evelina86 ano ano 🙂 spokojna som aj ja az na ten mini kosik 🙊☺️
22. okt 2015
@halushkaaa vies co ja som tam napchala uz vselico..ale tak na nakupy asi nie🙂 🙂
23. okt 2015
@halushkaaa jaaaj, tu čiapku som chcela prs malú, ale nezohnala som ju ☺
6. nov 2015
SÚŤAŽ - MAMA A JA
Zapojte sa do súťaže o najkrajšiu fotografiu na tému "mama a ja" a vyhrajte špičkový švajčiarsky ponorný mixér BAMIX MONO, externý HDD alebo bezdrôtovú myš. Zapojte sa už teraz na stránke www.talentagent.sk, hlasovanie spúšťame už túto sobotu....
24. nov 2015

To mate greentomka?the best kocik🙂