100 dniiiii huraaa uz sa to krati ;-D
@zuzanahor. konecne uz nech je decmber
ano aj ja dnes mam este 100 dni, uz nech sa to rozbehne...
myslim nie porod ale rychly ubytok dni. 🙂
@peach juuj uzto pojde len dole odteraz a porod uz keby aj n silvestr nevadi
aj ja si tak vravim, ze po vianociach sa uz budem tesit nech cim skor dojde na svet.
@peach zacneme balit tasku a tesit sa
krasne mas deticky a aj brusko mas teraz krasne 😉 mozem sa nieco opytat? nie si nahodou z Handlovej alebo okolia? inak drzim palce s malickou.. tiez cakam dievcatko 🙂
@nadia1984 ano som z prievidze ...dakujem za pochvalu potesi to kedy cakas
ja cakam koncom januara.. prepac ze som sa pytala, ja len ze moj drahy je z Handlovej a jeho sestra uz caka druhe babo a vsimla som si meno tvojho doktora na fotke zo sona a spomenula som si ze k tomu chodi aj ona 🙂 trosku zamotane viem 😀 ty mas kedy termin?
@nadia1984 a mozno som ju taam ju stretla mam termin 12.1. pozeram zze zijes v anglicku tam to mjate u zenskeho ine ako tu ze
@hawajcanka ano ja zijem v Anglicku.. je to tu ine a dost.. ale som max spokojna.. inak poznam aj par ludi v PD 😉
mozno poznam ;-D
@hawajcanka mozno poznam ;-D
Ja ešte 107 🙂 Ale dosť rýchlo mi to teraz ide 🙂 Veru, nech je už december
a dnes uz dvojciferne cislo...🙂
@babo79 jupii zaconm sa skutocne tesit juuj som taka stastna
tak sa tesim stebov 😉 ja budem mat za 8 dni dvojciferne...ani sa nenazdame a uzlicky stastia mame doma...
ale to utekááááááááá 😀