icon

112 :o))))))))))

avatar

ale sa nam to krati...🙂

22. sep 2010
avatar

joj huraaa uvidime dlhe zimne vecery ci saa nebudu vliect

22. sep 2010
avatar

havajcanka, akurat ta hladam, chcela som sa opytat, ci je vsetko v poriadku.

5. okt 2010
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@filipko ahoj napisala som aj na nastenku aj do hodnotenia vsetko je ok krasne ciste vecicky uz mam aj poprate aj pozehlene kuk fotku v skrini fakt som spokojna dakujeeem

5. okt 2010
avatar

tak to som rada, kedy mas termin?

5. okt 2010
avatar

@filipko 12.1 ale cakam ze uz na sulvestra by to mohlo byt

5. okt 2010
avatar

@filipko este si robim zalusk na ten overal bodkovany ;-D

5. okt 2010
avatar

hawajcanka, uprimne, neviem ci by malickej nebol velky, je na sest az devat mesiacov, ja som kupila radsej vacsi, no ked sme odchadzaki z nemocnice mala sa mi v nom topila, neskor som ho vyuzila, ale davala som jej taky tensi flisovy overalik a potom som ju strcila do tohoto. Ale rozhodni sa sama, len aby si vedela ze nie je pre uplne babatka. Ak ho chces na neskor tak kludne, ja som ho davala este aj v maji, ked bolo chladnejsie.papa

6. okt 2010