17 dni ....😀DDDDDDD
Pekne ten čas leti!!! 😀
13. dec 2010
hawajcanka
autor@sante och uz terazz je neskoro ako sa citis uz to mas ozaj za par nejak sa Magdalenke nechce
14. dec 2010
hawajcanka
autor@luckamuco neuveritelne aj ked mne sa to uz teraz vlecie na konci
14. dec 2010
už sa ti/nám to kráti 🙂