20 dni...pani to je uz nejak malo
tak drzim palceky nech to dobre dopadne
10. dec 2010
🙂 tesim sa s tebou
11. dec 2010
jej aj tebe to,tak rýchlo uteká 🙂
11. dec 2010
hawajcanka
autor@babo79 este nemam a mamka napiekla tak ja uz nebudem
11. dec 2010
hawajcanka
autor@zuzanahor. len aby sme este neprenasali
11. dec 2010
@hawajcanka no hej, malinka vam uz pomaly klope na dvere 🙂
11. dec 2010
hawajcanka
autor@damiana no moc tomu neverim ze to budee tak skoro
11. dec 2010
..tak to mas skutocne za par 🙂 vela stastia
12. dec 2010
haw ako??
12. dec 2010
hawajcanka
autor@denne73 rozbita co ti poviem
12. dec 2010
moja to teda je.....20 je nic...dobre ze uz mas napacene..