Ach ta poporodna depka je hroznaaaa uz nech su hormony na spravnom mieste ...ale mliecka mame dost Elenka kraaasne papka a este krajsie spinka robi nam radost
poznam 🙂 kade som chodila tade som revala, preslo to do desiatich dni.... 🙂
2. jan 2011
poznam 🙂 kade som chodila tade som revala, preslo to do desiatich dni.... 🙂
2. jan 2011
ja som sa tiež dievčatá narevala až, až....
4. jan 2011
To mas pravdu...aj po prvom aj po druhom porode som si ju uzila!!! Drzim palce nech sa hormony rychlo umudria 🙂 vraj pomaha Omega 3, a okrem toho vsetci clenovia rodiny 🙂