Ahojte, uz mame malu Elenu-Elizabeth, 2890g, 49cm. Sme velmi stastni.
gratulacia !!! ja som si kazdy den citala Tvoje komentare v december 2010 😀
Gratulujeeeem:o)
dakujeme
gratulujeeeeem......tak ste šťastní určite ako blchy...držte sa a zdraví domov🙂
blahozelam ku malej princezne..vitaj na svete ela-elizabeth
Gratulujem,prajem vela zdravíčka 🙂
Gratulujem 🙂 Malinkej Elizabeth veľa zdravíčka a maminke veeeľa veeeľa mliečka 🙂 😵
velmi gratulujem, drzte sa kocky🙂
gratulujem a tesim sa s tebou.
jéééj, veľa zdravíčka prajem malej 🙂
Jeej, blahozelam a tesim sa. Prajem mamicke aj babatku vsetko dobre!
Gratulujem! A prajem hlavne vela zdravicka aj malej aj maminke! Drzkajte sa!
Gratulujem!!!! a želám veľa zdravia, šťastia, lásky do vienka a už sa teším na fotky!!! a maminke tiež rýchly návrat domkov!!! 🙂
Gratulujem mocccc...drzkajte sa obe a vela zdravicka...
@hawajcanka este raz gratulujem, nech sa malinkej v živote dari, je zdravucka a rastie do krasi. Drzkajte sa ! Uz sa tesim na foto 🙂
gratulujem vela zdravicka obidvom nech ste coskoro domka.....papa drzte sa tesim sa s vami
gratulujem želam veľa zdravička a nech vam malinka robi iba radosť
gratulujem a prajem vela stastia, zdravia a mliecka
Aj aj sa pripajam ku gratulaciam!!!! nech je malicka zdravucka a nech poslucha!!!
Gratulujem k princezničke, nech ste zdravé a nech sa vám darí!!!!
Gratulujem a nech ste obidve zdrave 🙂))))))))))))))))))))))))))))
gratulujem vam 🙂 uricte ste velmi stastny 🙂 prajem vam hlavne vela zdravicka 🙂
ahoj,ahoj.Tak sa tesim ze uz si vo finale,prajem ti skore zotavenie ,obom vela zdravia,a mamine tiez vela spanku.Drzim palce ku zvladaniu vsetkeho,co mas pred sebou.pa
gratulujemeeeeeeeeee
blahozelame, stasti rodicia... nech sa Elinke na svete paci... vela zdravicka ... aj Danickovi a Ninke blahozelame ku sestricke
jej, gratulujem moc Eli 🙂)
gratulujeme, želáme veľa zdravia a mliečka 🙂
gratulujeme k malej slecne...
Tak vitaj mila Ela-Elizabeth,nech si zdravucka a robis rodicom obrovsku radost