DNES 4D SONO TAK VELMI SA TESIIIIIM UVIDIME NASU MALU MINIE
hawajcanka
autor@zbibo dakujem uz ideme druhykrat ale dnes rodicmi aby sa aj oni potesili
14. okt 2010
tak sa držte a foto potom poprosím 🙂
14. okt 2010
ako dopadlo sono??
14. okt 2010
hawajcanka
autor@babo79 supeeeeeer
14. okt 2010
Ja som mala vcera taky nadherny zazitok🙂Uzi si to potom🙂