icon

DNES 4D SONO TAK VELMI SA TESIIIIIM UVIDIME NASU MALU MINIE

avatar

Ja som mala vcera taky nadherny zazitok🙂Uzi si to potom🙂

14. okt 2010
avatar

@zbibo dakujem uz ideme druhykrat ale dnes rodicmi aby sa aj oni potesili

14. okt 2010
avatar

tak sa držte a foto potom poprosím 🙂

14. okt 2010
avatar

ako dopadlo sono??

14. okt 2010
avatar

@babo79 supeeeeeer

14. okt 2010