icon

dnes sme stastny prestastny krasny den a na teste dve jasne palicky

avatar

gratulujem a uspesne tehulkovanie ;-D

8. máj 2010
avatar

dakujem zuzi

8. máj 2010
avatar

gratulujem, je to krásny pocit, ktorý prajem každému

8. máj 2010
avatar

to je super.blahoželám..ale,to teraz už nemôžeme ísť na vínčo..🙂

11. máj 2010
avatar

nevadi tak si dame pivo xixi

21. máj 2010