Dnes som stretla asi 10 kocikov Concord Fusion a to som sla len od lekara 10 minut cesty popri rieke
Boli v akcii tak asi preto,aj my ho mame🙂
15. nov 2010
no je ich riadne aj u nas v okoli 😀
15. nov 2010
baby u nas v MT som videla iba jeden.takze chvala bohu.ale zase babysmile tych je tam ako hub po dazdi
15. nov 2010
aj ja mám concord fusion 🙂