icon

ELA AJ TO JE KRASNE

avatar

aj my mame Elusku ;)

10. nov 2010
avatar

pekné 🙂

10. nov 2010
avatar

Haw my sme chceli od začiatku dať meno ELLa . len ja sa bojim aby to nebola neskôr u mojej švekry Helenka. preto sme zmenili na NELLY

11. nov 2010