Elinke sa v brusku stale paci....
ja som už na teba myslela,že to máš za sebou... 🙂 počkaj aby to nebolo ozaj na Vianoce 🙂
22. dec 2010
hawajcanka
autor@paola881 vies co dufam ale ak nie v utorok sa mam hlasit v nemocnici
22. dec 2010
A čo keby až 1.1.2011 tiež pekný dátum 🙂
22. dec 2010
hawajcanka
autoridem na vyvilavacku tak to by sme asi nevydrzali
22. dec 2010
má tam princezná teplúčko 🙂