JUPIII PRISIEL MI RUKAVNIK NA KOCIARIK UZ NAM NEBUDE ZIMA NA RUKY
2. dec 2010
@hawajcanka dakujem🙂
2. dec 2010
pekna vecicka
2. dec 2010
hawajcanka
autor@peach prakticka ze ?tak sa vytesujem nebudem mat zmrznute ruky mne je zima aj v rukaviciach
2. dec 2010
hej, este som take nevidela, vyzera teplucko
2. dec 2010
ahoj, kde si objednavala, aj nam by sa zisiel, vonku je uz riadna zima🙂