icon

MAME MALO MLIECKA UZ NEVIEM CO KUPIT ABY SME HO MALI VIAC VYSKUSALA SOM ASI VSETKO PORADTE....

avatar

Ja mám 8 mesačné dvojičky a stále kojím. Na začiatku som jedla homeopatiká, pila jablokový džús- niekedy aj 4 litre za deň, veľmi mi tiež pomohol Gravimilk. Skús 🙂

18. jan 2011
avatar

@alickapekna sakra az 4l dzusu denne???...fuuu to by som skrachvala ja🙂...a prosim,co je to ten gravimilk?dakujem

18. jan 2011
avatar

skús napísať annag...tá tu veľa babám poradila..ale hlavné je prikladať často a na škodu nie je odsávanie..

18. jan 2011
avatar

@alickapekna ahoj dakujem za typ s tym dzusom hned vyskusam homeopatika skusam aj ja ake si uzivala

18. jan 2011
avatar

cierne pivo...a veeeela tekutin-5litrov denne

18. jan 2011
avatar

@tanyusik to je praskove mliecko maju cokoladove aj vanilkove tusim je dost drahe ale ked pomoze clovek urobi vsetko

18. jan 2011
avatar

@exupery inak to mi hovori aj moj muzik ze by som mala pivo desinu si dat ale ja sa bojim ked je to alkohol

18. jan 2011
avatar

Takisto mi pomáha gravimilk, to je sušené mliečko v takom prášku, dá sa kúpiť v DM, cena cca 5 eur, k tomu si dávam občas čaj na kojenie, čo striedam s vybublinkovanou vineou alebo jablkovým džúsom, aby mi to nešlo hore krkom. A ešte užívam homeopatikum ricinus communis 5 ch, 5 guličiek denne si ja dávam ale vraj sa môže až 2 krát denne ale keďže to kombinujem s tým ostatným tak si dávam len raz. Ale pozor lebo je ricinus aj na ukončenie dojčenia. A hlavne veľa veľa piť, cca 3 litre. Mne to pomáha tak snáď pomôže. Veľa šťastia.

18. jan 2011
avatar

podla mna ked zena ma malo mlieka tak moze sa aj na hlavu postavit aj tak nic nepomoze.. aj ja som vyskusala vsetko mozne a nemala som ani mesiac mlieko.

18. jan 2011
avatar

Klasické homeopatiká z lekárne, už si nepamätám aké presne. Brala som ich len 3 týždne. Časté prikladanie a prijímanie veľa tekutín jednoznačne pomôže 🙂 Ja som sa sa odsávačke bránila, ale vraj to pomáha, mne to nebolo treba. Keď jedno bábo nevypilo, druhé mu pomohlo 🙂

18. jan 2011
avatar

@michaela8561 dakujem velmi pekne

18. jan 2011
avatar

Kto che, dojčiť bude! Treba si to opakovať a veriť si 🙂

18. jan 2011
avatar

@hawajcanka dakujem..uz som kuk na nete🙂drzim ti paste,nech mas mlicka viac🙂ja tiez stale bojujem z nedostatkom mlika☹ale aj zabudam pit niekedy:-
..ja neviem,ked som sasustredila len na kojenie,tak som ho mala celkom tak akurat...ale akonahle rierim aj ine veci,tak hnet citim ze sa ho tvori mmenej...

18. jan 2011
avatar

@alickapekna dakujem za podporu skutocne sa snazim ako viem

18. jan 2011
avatar

@hawajcanka mne to poradil sam pediater,ze si mam dat kazdy den pohar cierneho piva....alkohol sa babatku nedostane,neboj...nevypijes ho litre!

18. jan 2011
avatar

@exupery no uz aj vysielam mm do potravin na dzusi vineu a pivko ...

18. jan 2011
avatar

@hawajcanka ale cierne,nezabudni

18. jan 2011
avatar

Ten džús si rieď s minerálkou, aby sa ti nesprotivil. A nemusí by 100- percentný 🙂 A pi aj mlieko a jedz veľa polievok.

18. jan 2011
avatar

@exupery jasne jasne

18. jan 2011
avatar

@alickapekna mliecko pijem liter denne a robievam si zaprazene polievky

18. jan 2011
avatar

Tak je to správne 🙂)))))

18. jan 2011
avatar

Eli, aj ja popri prsniku dokrmujem, maly mi plakal cele noci, nevedela som preco... Ale prikladam ho stale a mam mlieko, len je otazne, ci dost syte prenho. Ale aj ked dokrmovat, stale sa oplati krmit aj materskym, si myslim. Ja prikladam a odsavam viackrat denne, chcela by som vydrzat este nejaku chvilu. Drzim palce.

18. jan 2011
avatar

@usmev2222 Suhlasim, ja sa snazim velmi prevelmi a nemam vela mliecka :( Popri prsniku musime dokrmovat, kricali by sme hladom. A chcem velmi dojcit, aj do roka by som brala vsetky obmedzenia, len kvoli malinkemu.

24. jan 2011
avatar

biela vinea je tiež dobrá. ja pivo nemôžem, hnusí sa mi, takže som hľadala náhradu a už v pôrodnici nám odporúčali bielu vineu na mlieko. a pomáhalo 🙂

27. jan 2011
avatar

neviem ci je to este aktualne ale velmi dobre su tabletky MORE MILK fakt odporucam...http://www.bioshop.sk/obchod/tehotenstvo-porod-...

8. feb 2011
avatar

@pacmagy dakujem za typ vcera som si objednala....tebe pomohli?

11. feb 2011
avatar

Dozvedela som sa o nich ked uz bolo neskoroale akonahle som ich zacala uzivat tak citila som do 48 hodin rozdiel..ale malyuz strajkoval ☹ tak som aspon odsavala.este mi poradila jedna laktacna poradkyna jest senovku grecku je to korenina ale v takej orieskovej forme..predavaju to v azijskom obchode v bratislave zo zadnej strany istropolisu ide sa dolu schodmi. ked si das cez google vyhladat senovka grecka najde ti urcite vela clankov alebo rad ako to uzivat robi sa odvar ktory sa pije a tie semena sa zjedia..aj to pomaha...inak je to dost nechutne ja som si to sladila medom. lae co clovek neurobi pre drobca 🙂 tak snad ti to pomoze

11. feb 2011
avatar

tu som nasla jeden clanok kde je aj postup ako to uzivat pisu aj o benedikte a ten je obsiahnuty tusim v tych tabletkach co si si objednala http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=senovka-...
vela stastia 🙂

11. feb 2011
avatar

@pacmagy aj mala strajkuje tiezlen odsavame tak uvidim ako tie tabletky zaberu a ak nie potom skusimtu senovku ...este raz diky

11. feb 2011