Neznasam neohlasene navstevy svokrovcou ....juj neznasam
musis byvat daleko jako ja a budes mar pokoj, ani ty nezavolaju nic,pohodaaaaaaaaaaaaaaa...........................
@lulujarin jeej to by sa mi pacilo oni ani nevolaju len ze za pat minut sme u vas
@hawajcanka mne bola svokra pred chvilou😲
ja neznasam aj ohlasene 😀 😀 😀
Ja byvam teraz s nasimi a mam take nieco 24 hodin denne. Ani na kupelni a zachode nie su kluce, zevraj kvoli bezpeciu. Grrrrr
@luculele moji byvaju vo velkom dome ale nikto ma tam nedostane ani parom volou stale a preco toto takto robis a preco toto mas takto a potrebujes to_ ana co toto je....oooch
@jajavany veru
@hawajcanka jajaj, to veeelmi dobre poznam. Ja som prave dostala rozkaz vypratat moju jednu skrynku, lebo "mala nema kde mat veci ulozene". To v tomto dome si naozaj clovek nemoze spravit po svojom. Uz len pockam do porodu a sup ho za drahym do Bruselu. Tu nebudem ani o chlp dlhsie, ako bude nutne...
ty sak ja ti verim ja by som to nezvladla takto byvat so svokrovcami asi by sme sa povrazdili
pozname😉