icon

Neznasam neohlasene navstevy svokrovcou ....juj neznasam

avatar

pozname😉

13. nov 2010
avatar

musis byvat daleko jako ja a budes mar pokoj, ani ty nezavolaju nic,pohodaaaaaaaaaaaaaaa...........................

13. nov 2010
avatar

@lulujarin jeej to by sa mi pacilo oni ani nevolaju len ze za pat minut sme u vas

13. nov 2010
avatar

@hawajcanka mne bola svokra pred chvilou😲

13. nov 2010
avatar

ja neznasam aj ohlasene 😀 😀 😀

13. nov 2010
avatar

Ja byvam teraz s nasimi a mam take nieco 24 hodin denne. Ani na kupelni a zachode nie su kluce, zevraj kvoli bezpeciu. Grrrrr

13. nov 2010
avatar

@luculele moji byvaju vo velkom dome ale nikto ma tam nedostane ani parom volou stale a preco toto takto robis a preco toto mas takto a potrebujes to_ ana co toto je....oooch

13. nov 2010
avatar
13. nov 2010
avatar

@hawajcanka jajaj, to veeelmi dobre poznam. Ja som prave dostala rozkaz vypratat moju jednu skrynku, lebo "mala nema kde mat veci ulozene". To v tomto dome si naozaj clovek nemoze spravit po svojom. Uz len pockam do porodu a sup ho za drahym do Bruselu. Tu nebudem ani o chlp dlhsie, ako bude nutne...

13. nov 2010
avatar

ty sak ja ti verim ja by som to nezvladla takto byvat so svokrovcami asi by sme sa povrazdili

13. nov 2010