POMOHLA NIEKOMU PAR DNI PRED PORODOM FIT LOPTA?
mne dost pomohla pri kontrakciách...
mne vôbec dali mi ju aj pri pôrode pri kontrakciach tak som im ju kopla späť tak ma rozčulovala 🙂
ja som rodiť ešte nechcela a dopomohol mi horúci kúpel s eukaliptovám olejom 😀 chcela som zrelaxovať,a nie rodiť 😀
ja som predychavala kontrakcie este doma a loptu som ocenila...ale to som este nemala velke bolesti.No a v nemocnici som bola len tri hodky, kym som porodila...takze tam by mi uz naozaj nic nepomohlo.Chceli aby som sa prechadzala,ale to sa nedalo...najlepsie mi bolo na porodnom lehatku..lebo som mala pocit ze mi dieda vyleti von samo...ale oni si stale mysleli ze mam cas🙂Ale myslim si ze lopta je fajn...ja osobne som ju ocenila🙂
Ja tiez pri kontrakciach,bol to najlepsi pomocnik 🙂
mna bolieval chrbat tak som na nej sedela skoro od zaciatku tehu a vlastne sedavam az do teraz