icon

Potrebbujem kupit feniklove kvapky ...a v ziadnej lekarni ich nemaju....☹

avatar

objednaj si ich cez internet a ja som tak nevedela nikde zohnať

4. jan 2011
avatar

@evka0003 ved googlim

4. jan 2011
avatar

inak odporučila by som ti radšej feniklovú silicu , síce neviem načo potrebuješ kvapky,ale z tej silice si môžeš kvapnúť do vody, dať do telového oleja,alebo využiješ to aj do aromalampy....Naozaj dobrá vec hlavne na podporu mliečka a proti kolikám

4. jan 2011
avatar

prave na podporu kojenia to potrebujem dakujem za typ

4. jan 2011
avatar

@evka0003 ahoj kolko kvapiek mam vypit z tych kvapiek dnes mi akurat prisli...feniklova silica

10. jan 2011
avatar

ahoj ak to chceš na zvýšenie laktácie tak 2 kvapky na lyžičku s medom,v našom prípade skôr s mliekom a prehltnúť...užívať max. 3 krát denne

11. jan 2011
avatar

@evka0003 dakujem velmi pekne

11. jan 2011
avatar

Zamálo rada som poradila 🙂 keby niečo kľudne píš 🙂 prajeme veľa mliečka

11. jan 2011
avatar

tak ako zabralo???

13. jan 2011