icon

TAAAK A POSLEDNY TRIMESTER JE TU..😀DDDD

avatar

to je rýchlost,čo..??? 😀
pred chvílkou sme boli na začiatku 🙂)

12. okt 2010
avatar

vsetci vravia ze to trva dlho mne to aj celkom uteka ale to bude asi tym ze am doma este dve detuse

12. okt 2010
avatar

@zuzanahor. vsetci vravia ze to trva dlho mne to aj celkom uteka ale to bude asi tym ze am doma este dve detuse

12. okt 2010