icon

Ten moj Crohn na dnes zzmyka ako mokru handru

avatar

Chudatko, na mojho tatina ked to pride, tak z neho leje pot ako pri kontrakciach ☹ Drzim palce nech ti je lepsie a to minimalne do porodu.

26. nov 2010
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@pia22 tatino ma tieaz Crohna ? HNUSNA CHOROBA
DAKUJEM UZ NECH SME PO PORODE

26. nov 2010
avatar

Otec ma ulceroznu kolitidu, co je sestra toho sviniara Cohna. Ma obdobia ze je uplne v pohode, ale z nicoho nic pride zle obdobie a vtedy ho to uplne zlozi. A to je 60 rocny chlap. Zelam tebe aj drobcekovi hlavne vela zdravicka a stastnu a spokojnu rodinku🙂

26. nov 2010
avatar

POZNAM VELMI DOBRE V BRATISLAVE SOM LEZALA S PANI CO TO MALA JA MAM TENKE CREVO ZASIAHNUTE ON ASI NAJSKOR HRUBE ZE

26. nov 2010
avatar

ahoj ja mam tiez kolitidu takze dobre poznam nastastie cele tehotenstvo som ani nevedela ze mi nieco je ale po porode sa to zase vratilo. tak drzime palce nech je cim skor lepsie

26. nov 2010
avatar

@laurinka147 pri druhom tehu som veru ani ja nevedela ale toto tretie je umor uvidime po porode nechcem este brat lieky lebo neviem aky to bude mat vplyv na kojenie

26. nov 2010
avatar

no toho sa aj ja bojim ako to bude ked budem cakat druhe. ja som kojit nemohla lebo lieky berem od 15 teda povedali mi ze mozem ze ju budu kazdy mesiac sledovat ale nevedia ci to zanecha niake nasledky do buducnosti tak som od zaciatku na umelom mliecku

26. nov 2010
avatar

@laurinka147 Danielko bol tiez na umelom ani som nemala mliecko koli crohnovi a teraz mam strach ci budem kojit velmi by som chcela

26. nov 2010