Zeby uz tie ozajstne bolesti?
utekaj už rodit 😀 držííííííím palčeky moja 🙂
20. dec 2010
Aj na mna by to mohlo prísť...držím silno palceky🙂
20. dec 2010
@alexandrag1 aj na mna🙂
20. dec 2010
@tinusa80 som zvedava kedy pride rad na nas:o)
20. dec 2010
@alexandrag1 no uz by pomalicky aj mohol prist na nas ten rad. ja som taka dnes unavena🙂
20. dec 2010
Jej normalne ti závidim držim palčeky
20. dec 2010
jej uz to ide na teba🙂