Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  heeedka
  17. aug 2019    Čítané 58x

  Chutí vlasom pivo?

  Mojim rozhodne áno! Teda presnejšie pivná vlasová kozmetika Manufaktura. 

  Moje vlasy prežívajú v tomto čase ťažké obdobie. Dojčenie aj vek im celkom dávajú zabrať. Preto ma veľmi potešilo, že ma tím MK vybral na testovanie pivnej vlasovej kúry Manufaktura, ktorá sľubuje podporiť rast nových vlasov a zamedziť ich vypadávaniu. 

  Balíček s kozmetikou prišiel pekne zabalený. Dizajn obalov tejto kozmetiky je veľmi prírodný, neprehnaný, minimalistický a oku lahodiaci. Samozrejme, bola som veľmi zvedavá na vôňu. Tá ma oslovila svojím bylinkovým nádychom a jemnosťou. 

  Poďme sa pozrieť, ako u mňa bodovali jednotliví členovia tejto pivnej trojky. 

  Šampón 

  Oceňujem veľmi jemnú gélovú konzistenciu a zloženie bez zbytočnej chémie. Vlasy zanechal svieže, voňavé a nadýchané niekoľko dní. 

  Maska na vlasy

  Pôsobí veľmi regenerujúco a mojim vlasom dodala akoby správnu vlhkosť, keďže normálne bývajú dosť suché. Dobre sa aplikuje aj zmýva, konzistencia je primeraná. 

  Aktivizujúce sérum na vlasy

  Tento výrobok sľubuje takpovediac zázrak, a to zredukovať množstvo vypadaných vlasov a podporiť rast nových vlasov, a teraz pozor - v počte až 28200. Wow! Nerada by som vyznela negativisticky, ale k takémuto sľubu som, povedzme, že skeptická 😁

  Každopádne k jeho účinku sa nemôžem celkom vyjadriť, keďže podľa odporúčania ho treba používať 3 mesiace. Počkám teda a uvidím 😊 Zatiaľ ho používam rada, oceňujem praktický aplikátor, pomocou ktorého sérum jednoducho nanesiete ku korienkom vlasov.

  Pár slov na záver 

  S testovanou kozmetikou som veľmi spokojná. Pre mňa najväčšie plusy sú príjemná vôňa a prírodné zloženie bez zbytočnej chémie. Možno malé enviroodporúčanie pre výrobcu na záver: moje ekosrdce by potešilo balenie výrobkov do obalov z recyklovaného plastu. Netvrdím, že tým vyriešime globálne klimatické zmeny, ale aj malé niečo je lepšie ako veľké nič 👍

  Moje vlasy po ošetrení šampónom a maskou.