Baby chcem kúpiť buď robot.vysavac alebo tyčový vysávač s mopom v jednom. A neviem sa rozhodnúť. S čím máte skúsenosti a ako ste spokojné?
Ak mas volnu podlahu, ze nic na zemi tak roboticky...
28. jan 2020
Baby chcem kúpiť buď robot.vysavac alebo tyčový vysávač s mopom v jednom. A neviem sa rozhodnúť. S čím máte skúsenosti a ako ste spokojné?
Ak mas volnu podlahu, ze nic na zemi tak roboticky...
Ja mam oboch a viac robotický používam, človek umyje dlážku povedzme 1x za 2 dní ale vysavat musi častejšie, zapneš odídeš prídeš a máš povysavane 😁