icon

Baby chcem kúpiť buď robot.vysavac alebo tyčový vysávač s mopom v jednom. A neviem sa rozhodnúť. S čím máte skúsenosti a ako ste spokojné?

avatar

Ja mam oboch a viac robotický používam, človek umyje dlážku povedzme 1x za 2 dní ale vysavat musi častejšie, zapneš odídeš prídeš a máš povysavane 😁

28. jan 2020
avatar

@annairamm tiež sa k tomu prikláňam viac. Mám dieťa, psa. Furt je namrvene na zemi.

28. jan 2020
avatar

Ak mas volnu podlahu, ze nic na zemi tak roboticky...

28. jan 2020
avatar

@heidynka1 ja 2 deti 2 psov a fakt odkedy mam roboticky ale pozeraj zn. Roomba fakt mam doma čisto, žiadna srsť nič

28. jan 2020