@sisa133 @tigrica182 @10zabka @miskakyska ---partakov si nechala v stichu? to sa robi?
1. máj 2015
@dnpo hej 😝 ja som starý súkromník 😀
1. máj 2015
@dnpo ale už sa može ležať na zemi...už je máj...nie je tam R
1. máj 2015
@dnpo
@sisa133
@miskakyska ja ziadneho chlapa nepostradam 😀
1. máj 2015
@tigrica182 moja reč 😉
1. máj 2015
babenky aj ja sa luuuuuuuuuuuuucim papa cmuuuuky cmuuuuk
1. máj 2015
@tigrica182 jój, moja, ja som si všimla... krásne sú a určite budú aj výborné 🙂
1. máj 2015
2. máj 2015

sisa133 @tigrica182 @10 zabka @miskakyska ---partakov si nechala v stichu? to sa robi? 😀