icon

som sa nasmiala, musím to tu dať a k obrázku nejak vtipálek napísal aj basníčku /ak treba preložím 🙂 /

Neznam co še nam tu stalo dzecko še nam zadlubalo
vonka žimno na pisočku ta še bavi dnuka z mučku
keby znala co navaric ta še prestane i bavic
joj jak jej to šumne idze len naj ku nej mac nepridze
bo už budze po radosci a už kuchňa pulna zlosci
ta to budze paradnica bileju še vlasky lica
netreba jej pomocnika šak nech sebe mama zvyka

avatar

Ta ty východňarééé nemajú chybu

18. jan 2016
avatar

Takto ma to pobavilo, no keby to najdem vo svojej kuchyni... 😀 Ale, mna by pobavilo aj to 😀

sticker
18. jan 2016
avatar
18. jan 2016
avatar

Basnicka paradna,ale asi by som ho roztrhla,ze jej toto dovolil! 🙂

18. jan 2016
avatar

@ena1903 hlavne, že dieťa bolo ticho...:.D

18. jan 2016
avatar

@helena56800 No presne to!Ved upratovat to uz nebude on.

18. jan 2016
avatar

Perfektneee ! 🙂))

19. jan 2016
avatar

@skriatko no maminka mala určite radosť ked to našla....

19. jan 2016
avatar

Paraaaada!!!! 🙂

19. jan 2016