som sa nasmiala, musím to tu dať a k obrázku nejak vtipálek napísal aj basníčku /ak treba preložím 🙂 /
Neznam co še nam tu stalo dzecko še nam zadlubalo
vonka žimno na pisočku ta še bavi dnuka z mučku
keby znala co navaric ta še prestane i bavic
joj jak jej to šumne idze len naj ku nej mac nepridze
bo už budze po radosci a už kuchňa pulna zlosci
ta to budze paradnica bileju še vlasky lica
netreba jej pomocnika šak nech sebe mama zvyka
Takto ma to pobavilo, no keby to najdem vo svojej kuchyni... 😀 Ale, mna by pobavilo aj to 😀

Basnicka paradna,ale asi by som ho roztrhla,ze jej toto dovolil! 🙂
@ena1903 hlavne, že dieťa bolo ticho...:.D
@helena56800 No presne to!Ved upratovat to uz nebude on.
Perfektneee ! 🙂))
@skriatko no maminka mala určite radosť ked to našla....
Paraaaada!!!! 🙂

Ta ty východňarééé nemajú chybu