safte maminky jak sa mate ...dlho som tu nebola , skousim jestli to funguje ;DDDD
nic som nepridavala 🙂 mam taky zly pocit este stale ...ale liecim saaaa 😀
Ahojte ako sa máte ?? 🙂) čo detičky ? 🙂 ... veru dlho si nič nepridala alebo nenapísala 🙂 aaaaale hocikedy si na vás zmyslíme 🙂
Dobrý večer ako sa Vám darí? Dlho ste tu nebola 🙂
ahoj, akurát som na vás myslela ,že čo je s vami🙂 no je to smutné čo som sa dočítala,nechápem ako niekto môže zneužiť cudzie fotky ☹
jeeej, tak to je nahoda aj u mna, @henri001...som dnes len tak v rychlosti pozerala ci si nepridala nejake fotky! Tie atelierove malej su uzasne, bambulka zlata! S tym zlym pocitom ti to verim! Nezazila som (ani nechcem), ale viem si to predstavit!
uz to nezmenite...hlavne nech sme zdravucki a zly ludia nech sa nam vyhybaju...SOM RADA,ZE STE SPET..
ajoj zlato, si sa pomylila ? 🙂
Vitaj spať.Som rada,že si sa vrátila.🙂
Boze, ja som sem nakukla nedavno a hovorim si, ze uz si sa no to vykaslala a zabalila to tu ☹ (viacere co som poznala to tu "vzdali" 😝 z roznych dovodov).......som velmi rada, ze si s5 - bez teba to tu nie je ono 😉 🙂
Ahoj dnes som si na Vás spomenula reku idem kuk či náááááhodou si nedala fotky chýbajú tu ☹ Dúfam že sa mávate dobre a detičky sú zdravé ... čaf 🙂