Scarlett Bianca , 31.1.2011~ 3570g ~ 48 cm
Gratulujem a prajem vela vela zdravicka 🙂 pekne meno ste vybrali 🙂
Moc gratulujeme ke Scarlettce🙂Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka🙂Ať vám krásně roste a dělá samou radost🙂Bráška má určitě ze sestřičky velikánskou radost🙂
gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti 😀
gratulujeme! 🙂
Z celeho srdca gratulujem a zelam vela zdravicka a radosti z vytuzenej princeznej 🙂
Blahoželám a želám veľa zdravíčka🙂
jupiiiiii! Tak at je hlavne zdrava a zdrava a zdrava!🙂
Jeeeeee ahojte baby... 🙂
Tak Heni srdecna gratulacia.... 🙂 Tesim sa velmi, cely cas premyslam, ze ci to uz mas za sebou. Dnes som sa na Teba zrovna pytala... Tak este raz velka gratulacia a skore zotavenie prajem... 🙂 🙂 🙂
Moc gratuluju...
Gratulujeeeeeeeeeeeeem moja,držkajte sa,a užívaj si princeznú tak ako ja,je to nádhernééééééééé 🙂
gratulujemééééééééééééééé vela zdravíčka !!!!
gratulujééém 🙂
Narodená v deň mojich narodenín 🙂 Bude to kočka ;-P
gratulujem!!!! 🙂
Kedy pridáš foto princeznej???ináč krásne meno si dala 🙂 😉
Gratulujem Heni, krasne meno, verim ze aj princezna je krasna! Skore zotavenie a vela zdravia obom 🙂
gratulujem,malicka je krasna
mas nadhernu a stastnu rodinu! Tesim sa na dalsie kraasne fotky 🙂
DAKUJEMEEEEE 😉
jeej, tak uz ste na svete! Blahozelame a zelame celej rodinke vela zdravia 😉
jeeeeeej aj ja mam Scarlettku... je to nadherne meno ... prajem vam vela zdravicka 🙂
Tešíme sa spolu s vami, Biance želáme krásny život na tejto zemi, vám rodičom veľkú radosť z nádherného dieťatka, mamičke veľa materského mliečka a bračekovi úžasnú setričku🙂
@andy22 @lenka1108 @estherka73 maminky dakujeme, vazime si to 😉 nech su vsetky nase deticky zdrave stastne .... 🙂
jeeej aj moj Alexko sa narodil 31.1..ale pred 15rokmi🙂
jupííííí, srdečne gratulujem a prajem Scarlettke aj maminke veeeeela veeeela pevneho zdravicka. 🙂 🙂 🙂