icon

Scarlett Bianca , 31.1.2011~ 3570g ~ 48 cm

avatar

jupííííí, srdečne gratulujem a prajem Scarlettke aj maminke veeeeela veeeela pevneho zdravicka. 🙂 🙂 🙂

1. feb 2011
avatar

Gratulujem a prajem vela vela zdravicka 🙂 pekne meno ste vybrali 🙂

1. feb 2011
avatar

Moc gratulujeme ke Scarlettce🙂Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka🙂Ať vám krásně roste a dělá samou radost🙂Bráška má určitě ze sestřičky velikánskou radost🙂

1. feb 2011
avatar

gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti 😀

2. feb 2011
avatar

gratulujeme! 🙂

2. feb 2011
avatar

Z celeho srdca gratulujem a zelam vela zdravicka a radosti z vytuzenej princeznej 🙂

2. feb 2011
avatar

Blahoželám a želám veľa zdravíčka🙂

2. feb 2011
avatar

jupiiiiii! Tak at je hlavne zdrava a zdrava a zdrava!🙂

2. feb 2011
avatar

Jeeeeee ahojte baby... 🙂
Tak Heni srdecna gratulacia.... 🙂 Tesim sa velmi, cely cas premyslam, ze ci to uz mas za sebou. Dnes som sa na Teba zrovna pytala... Tak este raz velka gratulacia a skore zotavenie prajem... 🙂 🙂 🙂

2. feb 2011
avatar

Moc gratuluju...

6. feb 2011
avatar

Gratulujeeeeeeeeeeeeem moja,držkajte sa,a užívaj si princeznú tak ako ja,je to nádhernééééééééé 🙂

8. feb 2011
avatar

gratulujemééééééééééééééé vela zdravíčka !!!!

9. feb 2011
avatar

gratulujééém 🙂

10. feb 2011
avatar

Narodená v deň mojich narodenín 🙂 Bude to kočka ;-P

11. feb 2011
avatar

gratulujem!!!! 🙂

12. feb 2011
avatar

Kedy pridáš foto princeznej???ináč krásne meno si dala 🙂 😉

12. feb 2011
avatar

Gratulujem Heni, krasne meno, verim ze aj princezna je krasna! Skore zotavenie a vela zdravia obom 🙂

12. feb 2011
avatar

gratulujem,malicka je krasna

13. feb 2011
avatar

mas nadhernu a stastnu rodinu! Tesim sa na dalsie kraasne fotky 🙂

13. feb 2011
avatar

DAKUJEMEEEEE 😉

13. feb 2011
avatar

jeej, tak uz ste na svete! Blahozelame a zelame celej rodinke vela zdravia 😉

13. feb 2011
avatar

jeeeeeej aj ja mam Scarlettku... je to nadherne meno ... prajem vam vela zdravicka 🙂

14. feb 2011
avatar

Tešíme sa spolu s vami, Biance želáme krásny život na tejto zemi, vám rodičom veľkú radosť z nádherného dieťatka, mamičke veľa materského mliečka a bračekovi úžasnú setričku🙂

14. feb 2011
avatar

@andy22 @lenka1108 @estherka73 maminky dakujeme, vazime si to 😉 nech su vsetky nase deticky zdrave stastne .... 🙂

15. feb 2011
avatar

jeeej aj moj Alexko sa narodil 31.1..ale pred 15rokmi🙂

31. aug 2011