slubujem ze dnes si pobalim tasku do porodnice a zacnem konecne prat tie pidivecicky 😀
henri001
autor...no moja doterajsia vyhovorka bola, ze nechcem aby sa mi pradlo "vyvonalo" skoro 😀 😀 😀
13. jan 2011
henri001
autorcasu habakuuuuk 😀
13. jan 2011
podarená 😀 veru bolo už načase 🙂
14. jan 2011
hotovo?
19. jan 2011
henri001
autorjafneeeeeeeeeee 😀 dokonca fsecky formulare vypisane 😉
19. jan 2011
No co maminka, este si cela ??? 🙂 🙂
25. jan 2011
no tak to by už aj na čase bolo 😀