icon

slubujem ze dnes si pobalim tasku do porodnice a zacnem konecne prat tie pidivecicky 😀

avatar

no tak to by už aj na čase bolo 😀

13. jan 2011
avatar

...no moja doterajsia vyhovorka bola, ze nechcem aby sa mi pradlo "vyvonalo" skoro 😀 😀 😀

13. jan 2011
avatar

@henri001 a vyhovorka na zbalenie tasky bola aka 😀

13. jan 2011
avatar

casu habakuuuuk 😀

13. jan 2011
avatar

podarená 😀 veru bolo už načase 🙂

14. jan 2011
avatar

hotovo?

19. jan 2011
avatar

jafneeeeeeeeeee 😀 dokonca fsecky formulare vypisane 😉

19. jan 2011
avatar

No co maminka, este si cela ??? 🙂 🙂

25. jan 2011
avatar

@maandy aňo 😀

25. jan 2011
avatar

@henri001 ako sa citis? 🙂

25. jan 2011
avatar

@maandy tehotno 😀 😀 😀

25. jan 2011
avatar

@henri001 myslim na teba a drzim palceky 🙂

25. jan 2011