Nádherná🙂
24. apr 2015
Ahoooj, aka velka dama je z nej! 😍
24. apr 2015
Jéj, tá je nádherná 🙂 Heni, nedávno ste sem nahodila foto, keď sa narodila, a teraz je už veľká slečna 🙂
24. apr 2015
Heni, ja som tu nebola 100 rokov a odpadávam aká zmena. Stale mi chýbajú tvoje fotky. Ani nemám dovod chodit na MK ked si tu už neni tak často a neprispevaš ani fotkami. Rada som sa pozerala ☹ , ale čo už. Želám všetko dobré, veľa zdravíčka a šťastíčka celej tvojej rodinke= CMUK 🙂
12. dec 2015
žiješ Heni?❤
30. sep 2017


Jéj, Skarletka,dlho si tu nebola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!