na co to lepite ?dakujem je krasny :D
2. okt 2018
@patris309 my sme dali vrch z fľaše a guľu polystyrenovu a na to šišky.
2. okt 2018
@patris309 na nete nájdeš aj návod
2. okt 2018
hnedoocko0909
autor@patris309 fľašu z veľkej kofoly som odrezala, kúpila som polystyrénovu guľu a z nej som zrezala spodok. Pripevnila som guľu k jedlu fľaše tavnou pištoľou. Potom som obmotat špagátom a tavnou pištoľou som prilepovala jednotlivé ozdoby.
Gaštany som zámerne položila len navrch ježka, lebo sa po pár dňoch scvrknu...takto celý ježko zostane pekný aj k budúcemu roku😉
2. okt 2018
Krásna dekorácia 😍
2. okt 2018


My sme robili v sobotu do škôlky 😉