icon
1 / 1
avatar

bez tej stuhy by bol krajší

17. dec 2017
avatar

nadherny aj zo stuhov👍👌

17. dec 2017
avatar

Ja taketo stuhy na stromceku nemusim ale na tomto mi vobec nevadi 😉 Je pekny

17. dec 2017
avatar

stuhou boze😌

17. dec 2017
avatar

Aj.za mna dole.ale 100ludi 100 chuti.inak krasny

17. dec 2017
avatar

Boze..neprisla sa pytat na nazor, chcela sa pochvalit..a hned sa tu hejtuje...ved kazdy si spravi aky sa mu lubi..pre kazdeho je jeho stromcek najkrajsi inak by si taky nerobil 😇👌🎄

18. dec 2017