nadherny aj zo stuhov👍👌
17. dec 2017
Ja taketo stuhy na stromceku nemusim ale na tomto mi vobec nevadi 😉 Je pekny
17. dec 2017
stuhou boze😌
17. dec 2017
Aj.za mna dole.ale 100ludi 100 chuti.inak krasny
17. dec 2017
Boze..neprisla sa pytat na nazor, chcela sa pochvalit..a hned sa tu hejtuje...ved kazdy si spravi aky sa mu lubi..pre kazdeho je jeho stromcek najkrajsi inak by si taky nerobil 😇👌🎄
18. dec 2017

bez tej stuhy by bol krajší