Ahojte, isli by ste s migrenou na pohotovost? Ja som ju teda v zivote nemala, no podla priznakov mna zrejme navstivila. 5 dni mna hrozne boli hlava a tuto noc som bola 5x na wcku. A stale mi je velmi zle. No uz zomna ani nema co ist ☹
Mozes daju ti infuzku.
no ak vládzeš byť na PC a písať na MK, tak rozhodne pohotovosť ti netreba a nie je to ešte klasická migréna. Ja som mala migrénu, že som okolie už nevnímala a v pohode som zvládla aj bez pohotovosti.
Ak je to päť dni nie je to asi skutočná migréna, ale jasne ze chod na pohotovosť ved máš bolesť s ktorou si nevieš poradiť
Toto na migrenu nevyzerá.. Urcite smer pohotovost..
Ja mávam migrénu jeden deň každý mesiac pred ms to asi migréna nebude
Ja mavam migrenu pravidelne raz do tyzdna.
To co mas ty migrena nrbude. Ja neviem vtedy ani fungovat... Chod na pohotovost
Môže to byt kludne migréna... ma vela podôb... "liečim" sa na ňu uz 13 rokov a naozaj som zažila vsetko možné... kludne chod na pohotovosť, dajú infúziu a snáď ti uľaví, ja ked mam záchvat ani to uz nepomáha.:..
Jasne ja dom bola par krat vet lieky nezaberali a hlavna isla puknut niečo mi pichla a bolo dobre
Migrena trva maximalne 72hodin. Toto nebude migrena.
Chod k lekarovi,
@evkafar mavas aj s aurou?
@radkatalajkova ano, ja mávam prevažne len take a obe strany hlavy ma bolia, nedokážem fungovať vôbec... nespravím ani krok... uz som si odlezala v nemocnici záchvaty 😖
treba k dr , toto migrena nebude..
Kľudne choď na pohotovosť, prip. pridaj príspevok do skupiny Zdravotníci na MK
@evkafar ja mavam tiez len s aurom. Hlava boli, nevirm nic spravit, najradsej natriet spanky alpou, tma a chlad 🔝
nemysi to byt migrena urcite do lekara