icon

Ahojte, prosiiim, mate tu niektora pubertiakov co hraju hry na Xboxe? Potrebujem radu 😀

avatar

Nie je sice este v puberte ale tak povedz, mozno Budem vediet poradit

16. dec 2018
avatar

Ja mam ale takeho 27 rocneho pubertiaka co sa hra 😂😂😂😂

16. dec 2018
avatar

Ahoj a co potrebujes?

16. dec 2018
avatar

Prečo pubertiaci? 😂

16. dec 2018
avatar

@rough
@barcaja
@barborita25
@misskate1 Tak baby prosim aky je v tomto rozdiel? Chcem synovcovi objednat, ale pri jedom je ten ,,voucher" a pri druhej nie. Dakujeeem

16. dec 2018
avatar
16. dec 2018
avatar

@horalka901 to znemena, ze uz nedostanes cd, ale na mail ti poslu kod na stiahnutie hry....takze netreba uz cakat na postu a platit pistovne...

16. dec 2018
avatar

Postovne

16. dec 2018
avatar

@horalka901 to drahšie je reálne CD a lacnejšie len kód na stiahnutie

16. dec 2018
avatar

Jedno je cd a druhé len kód, ktorý vloží a sa mi to stiahne bez cd

16. dec 2018
avatar

Dakujem baby, tak im idem napisat, ze chcem tu normalnu hru. Uz som spravila objednavku na ten ,,voucher" len :-/

16. dec 2018