Ahojte, prosiiim, mate tu niektora pubertiakov co hraju hry na Xboxe? Potrebujem radu 😀
Ja mam ale takeho 27 rocneho pubertiaka co sa hra 😂😂😂😂
16. dec 2018
Ahoj a co potrebujes?
16. dec 2018
Prečo pubertiaci? 😂
16. dec 2018
horalka901
autor@rough
@barcaja
@barborita25
@misskate1 Tak baby prosim aky je v tomto rozdiel? Chcem synovcovi objednat, ale pri jedom je ten ,,voucher" a pri druhej nie. Dakujeeem
16. dec 2018
horalka901
autor.
16. dec 2018
@horalka901 to znemena, ze uz nedostanes cd, ale na mail ti poslu kod na stiahnutie hry....takze netreba uz cakat na postu a platit pistovne...
16. dec 2018
Postovne
16. dec 2018
@horalka901 to drahšie je reálne CD a lacnejšie len kód na stiahnutie
16. dec 2018
Jedno je cd a druhé len kód, ktorý vloží a sa mi to stiahne bez cd
16. dec 2018
horalka901
autorDakujem baby, tak im idem napisat, ze chcem tu normalnu hru. Uz som spravila objednavku na ten ,,voucher" len :-/
16. dec 2018

Nie je sice este v puberte ale tak povedz, mozno Budem vediet poradit