icon

Ahojte, prosim, co by ste mi poradili za kvetinu do domu? U mna akosi vsetko zdochne 😀 Zatial u mna prezivaju a uspesne kvitnu akurat orchydejky a fialky. Nic ine doma nemam, ale budeme prerabat a chcela by som nieco nove, nemusi to kvitnut, treba len aby to malo väcsie listy a nepotrebuje to extra starostlivost. U nas v obyvacke mame slnko len do cca 10h, takze nieco co prezije aj bez toho 🙂 Vdakaaaa

avatar

Lopatkovec, zamioculcas

11. sep 2016
avatar

Zamioculcas, to je nezmar, teda aspon u nas 😂

11. sep 2016
avatar

Kaktus 😀
Masozrava rastlina 😀

11. sep 2016
avatar

Ked ti prezije orchidea tak podla mna cokolvek..u mna vsetky vykapali...ale mne sa moc ani nepáčia...ja mam rada take salatoidne vyzarajuce kvety🙂
Ale cinska ruza zije aj u mna😀

11. sep 2016
avatar

Yucca..dracena..ale ak prežije orchidea..to je uspech..u mna nevydrzala este nikdy😕

11. sep 2016
avatar

Poradim ty takto kedze prezivaju kvety ktore potrebuju polotien 🙂 Vsetky kvety s tmavimy listami prezijuu 🙂

11. sep 2016
avatar

@cruz741 No vidis, ja som si zasa pred cca 6r kupila ako prve kvetiny sem yuccu a dracena a ani jedna neprezila mesiac ☹ U mna maju asi orchydee dobre podmienky, myslim teplotne a polievam ked si spomeniem 😀

11. sep 2016
avatar

@majka_886 Hm, dracena ma tmave listy, kupila som si s nadsenim zorvna 4 a vsetky mi pokapali ☹

11. sep 2016
avatar

🙂 nesmies ju preliat chce polotien 🙂 klud 🙂

11. sep 2016
avatar

@zuzkat1 No, maju u mna asi dobre podmienky, ako teplotne a polievam ked si spomeniem 😀 Sem - tam pichnem hnojivo

11. sep 2016
avatar

@majka_886 Ja polievam vsetky kvety ako si spomeniem 😀 Alebo ked vidim, ze ma suchu zeminu, ked utieram prach, tak popolievam. Som s toho uz na nervy, uz som premyslala nad umelymi kvetinami, ale to mi je proti srsti.

11. sep 2016
avatar

@barborka291
@dadka1010 Jaj, mam aj ten zamioculcas, nevedela som ako sa to vola, tak som to tu nespomenula 🙂 A aaaano, aj ten mi zije 😀 Akurat sa ho chystam presadit, bo ma taku cudnu uz tu zeminu.

11. sep 2016
avatar

@horalka901 🙂 dracia raz tyzdene orchidea raz do tyzdna 🙂

11. sep 2016
avatar

Lopatkovec, mám ho v 6 crepnikoch a je krásny, každý rok ešte presadim, čo sa namnozi, občas aj kvitne... Okrem neho mam tiež len orchidee...

11. sep 2016
avatar

Cinska ruža, kaktusy, orchidei

11. sep 2016
avatar

Scheflera

11. sep 2016
avatar

@sarajaja Aj to som mala a tiez sa nedozila mesiaca 😀

11. sep 2016
avatar

Dakujem velmi pekne za rady....no asi ostanem u tych fialiek a orchidei a zozeniem si akurat tak Zelenca chochlnateho alebo Scindapsus aureus, tie viem, ze mi tiez doma preziju 😀

11. sep 2016