Baby, odkedy ste davali detom kusky chlebiku s troskou masla? Dcerka bude mat pol roka a dnes sme skusili chlebik a myslela som ze sa zadrhne od pazravosti 😂😂😂
naša má 5,5 mesiaca ale chlieb si neviem predstaviť jej ešte dať, papá už príkrmy zeleninové, výživu, aj s poškotou namrvenou, ale samotný chlebík by som sa bála ešte
Moj ma dnes 8 mesiacov a chlebik by mi nezjedol
Aj moja uz zuzke chlebik rozky nemame a sem tam aj omrvinku zje
Pečiva sa ešte napapa kopu,zbytočne sa ponahľať.....
moj ma tiez pol roka a papa chlieb, zuzle si ho, ale odje trosku. A ked mu po troske odtrhnem normalne ho zje. Maslo mozes dat ked zavedies kravske mlieko. Ja som uz dala a maslo mal raz na cestovine. Na chlieb som este nedala, ale tak za tyzden-dva uz mozno dam.
Ja som namiesto rohlik dala chlebík. Keďže aj syn aj dcéra mali s rohlikom problém. Zalepil sa im na podnebí. Dcérke som dala okolo 7m a syn ten už v 6tom papal chlebík na večeru. A ochutnať som im dala kúsoček pár krát okolo 5teho m.
Baby ona mi s prikrmov este vela nezie, co jej velmi chuti je zatial hovadzia polievka, jablko a tento chlebik, veru aj dost ho ziedla, potom sme jej ho museli zobrat, pokracovala by dalej, to bolo jedovania ked sme jej ho zobrali 😂
Doktorka povedala ze od desať mesiacov môže. To už sme jej asi dva mesiace dávali..
@dankanka dakujem, tak este pockam 🙂 zatial nech to ma len ,,hracku" zapije cajikom.
😂
Moja od cca 8 mesiacov raňajkuje chleba/pečivo, najskôr samotné, teraz už s maslom. A od pol roka som jej dávala zuzlat kôrku 🙂
@thoughtfulweirdo no, ja som jej dala ze ten koniec odkrojeny a tak ten stred vydlabala 😂😂 az sa aj korka rozpadala 😁
My od 7mes chleba na ranajky
Ja už tak od 7mes dávam zo stredu kúsočky chlebíka na raňajky, od 8 mes ho dávam aj s troškou masla alebo robím pomazánku, striedam s ovocnými raňajkami
@horalka901 možno jej idú zúbky.. Vtedy im to dobre masíruje dasienka 🙂
Od 10m natriem maslom nakrajam na kocky a sam papa...
mazat komenty to ide kazdemu. len nech tu kazdy pise ako suhlasi atd a ked niekto nesuhlasi vymazu sa komenty 🤣🤣🤣 vraj dospele zeny 😝😝😝
Tak ked uz davas, tak naco sa pytas? Moja jedava pecivo s maslom od cca 7,5 mesiaca, to uz mala zavedenu zeleninu, ovocie a maso. Ako robis hovadziu polievku pol ročnému dietatu?

Daj skôr rohlik a nech len žuzle aby sa naucila na lepok