icon

Baby, odkedy ste davali detom kusky chlebiku s troskou masla? Dcerka bude mat pol roka a dnes sme skusili chlebik a myslela som ze sa zadrhne od pazravosti 😂😂😂

avatar

Daj skôr rohlik a nech len žuzle aby sa naucila na lepok

14. dec 2018
avatar

naša má 5,5 mesiaca ale chlieb si neviem predstaviť jej ešte dať, papá už príkrmy zeleninové, výživu, aj s poškotou namrvenou, ale samotný chlebík by som sa bála ešte

14. dec 2018
avatar

Moj ma dnes 8 mesiacov a chlebik by mi nezjedol

14. dec 2018
avatar

Aj moja uz zuzke chlebik rozky nemame a sem tam aj omrvinku zje

14. dec 2018
avatar

@monykam ved odtrhnes kusok striedky a das pozuzlat. To sa rozpadne. Moji to tiez mali radi. Neskor pomazanky jemnucke.

14. dec 2018
avatar

Pečiva sa ešte napapa kopu,zbytočne sa ponahľať.....

14. dec 2018
avatar

moj ma tiez pol roka a papa chlieb, zuzle si ho, ale odje trosku. A ked mu po troske odtrhnem normalne ho zje. Maslo mozes dat ked zavedies kravske mlieko. Ja som uz dala a maslo mal raz na cestovine. Na chlieb som este nedala, ale tak za tyzden-dva uz mozno dam.

14. dec 2018
avatar

Ja som namiesto rohlik dala chlebík. Keďže aj syn aj dcéra mali s rohlikom problém. Zalepil sa im na podnebí. Dcérke som dala okolo 7m a syn ten už v 6tom papal chlebík na večeru. A ochutnať som im dala kúsoček pár krát okolo 5teho m.

14. dec 2018
avatar

Baby ona mi s prikrmov este vela nezie, co jej velmi chuti je zatial hovadzia polievka, jablko a tento chlebik, veru aj dost ho ziedla, potom sme jej ho museli zobrat, pokracovala by dalej, to bolo jedovania ked sme jej ho zobrali 😂

14. dec 2018
avatar

Doktorka povedala ze od desať mesiacov môže. To už sme jej asi dva mesiace dávali..

14. dec 2018
avatar

@dankanka dakujem, tak este pockam 🙂 zatial nech to ma len ,,hracku" zapije cajikom.

14. dec 2018
avatar

😂

14. dec 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Moja od cca 8 mesiacov raňajkuje chleba/pečivo, najskôr samotné, teraz už s maslom. A od pol roka som jej dávala zuzlat kôrku 🙂

14. dec 2018
avatar

@thoughtfulweirdo no, ja som jej dala ze ten koniec odkrojeny a tak ten stred vydlabala 😂😂 az sa aj korka rozpadala 😁

14. dec 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

My od 7mes chleba na ranajky

14. dec 2018
avatar

Ja už tak od 7mes dávam zo stredu kúsočky chlebíka na raňajky, od 8 mes ho dávam aj s troškou masla alebo robím pomazánku, striedam s ovocnými raňajkami

14. dec 2018
avatar

@horalka901 možno jej idú zúbky.. Vtedy im to dobre masíruje dasienka 🙂

14. dec 2018
avatar

Od 10m natriem maslom nakrajam na kocky a sam papa...

14. dec 2018
avatar

mazat komenty to ide kazdemu. len nech tu kazdy pise ako suhlasi atd a ked niekto nesuhlasi vymazu sa komenty 🤣🤣🤣 vraj dospele zeny 😝😝😝

14. dec 2018
avatar

Tak ked uz davas, tak naco sa pytas? Moja jedava pecivo s maslom od cca 7,5 mesiaca, to uz mala zavedenu zeleninu, ovocie a maso. Ako robis hovadziu polievku pol ročnému dietatu?

15. dec 2018