Mozno sa niekomu hodi.... zlava -40% pri zadani kodu ,,advent14" 🙂 Plati len dnes!
https://www.bambino.sk/vlhcene-obrusky/vlhcene-...
Mne to nedalo zlavu. Ze neplatny kod
14. dec 2018
Jeej super, dakujem moc ❤️ Hned som objednala.
14. dec 2018
Ono to s poštou je za 14€ aj niečo a v mall je o 1€ lacnejsie
14. dec 2018
horalka901
autor@sweetlip tak ja som si aj s kamaratkou zobrala, cize mali sme postu zdarma 🙂
14. dec 2018
@sweetlip
@horalka901 aj ja som si dala osobny odber, tam ma to vyslo len cez 10 e.
14. dec 2018
horalka901
autor@zofinka88 skus velkymi pismenami. Neviem uz ako som to tam dala ci velkymi ci malymi....
14. dec 2018
horalka901
autor@lubkopetka super 🙂
14. dec 2018
.