Dievčatá poraďte prosím. Dávam si robiť nechty akrylove a včera sa mi nechutne zlomil necht, a zistila som ze mam pieseň pod nechtom a neviem co stým. Mate niekto skúsenosť co kúpi účinné. Ďakujem
Ďakujem moc prvý krát sa mi to stalo a som upne mimo stoho😕dakujem
@hors dat dole cele akrylky a nechtove lozko preliecit, aby sa ti ta plesen nevracala .... kazdopadne nedavala
by som
si uz nechty, treba to nechat na vzduchu, vsetky .... mne sa to nastastie nikdy nestalo a to som si dlhe roky robila sama ale viem ze sa to stava
@martinal01 ďakujem no ja som to tiež ešte nemala ale pre liečiť ho musím nechať lebo sa ni zlomil večer a to tak ze mi kráčal prst a vyzerá to strašne ☹️
dat vsetky nechty dole a jednoznacne preliecit ..a viac by som k tej nechtarke nesla
Roky som hladala nechtarku ktoru mam teraz....
Vsetko ma sterilne, pouziva vzdy nove pilniky pri kazdej zakaznicke a hlavne nezabuda na dezinfekciu ruk/ mojich aj jej a robi v rukaviciach toto si treba vsimat 😉
Ja som takto necht liecila az pol roka kym mi zas zacal rast pekny rovny 😊
Pouzivala som krem z lekarne.
Ďakujem, bola som v lekárne a kúpila som toto, snáď to zaberie ak nie tak pôjdem asi koznej.

dat odstraniť a preliečiť. v lekarni ti poradia. Potom by som zvazila zmenu manikerky.