Komentár bol odstránený
Ja mam termin zajtra a malemu je dobre v brusku 😋😊
29. apr 2018
hrozova1
autorVeru ten prvy máj to dame baby 😉
29. apr 2018
hrozova1
autorJa som zatial chodila do martinskej nemocnice len na predporodnu pripravu...ale to uz davnejsie. Na poradne tam nechodim...tie mam aj s minitorom u svojho dr tu ZA.😊
29. apr 2018
však do polnoci ďaleko, ešte aj dnes to môže byť...
29. apr 2018
hrozova1
autor@deti95060810 to je sice pravda...ale nemam ziadne pocity ze uz by sa to malo zacat 🤣
29. apr 2018
na moju mamu to prišlo tak rýchlo, že porodila doma a nik nevedel či to bolo pred polnocou a či po polnoci....
29. apr 2018
Moja si z TP 24.5,, vybrala 1.6 den deti 😊
Drzs sa😊
29. apr 2018

Aj ja mam dnes termin 🙂 a staaaale nic.
1.5. to dame 🙂