Ahojte poznate niektora kvapky Gynex ak ake mate skusenosti ďakujem
Tiez som mala dobre skusenosti, pravidelny cyklus, ovela menej bolestivy menzes...
12. nov 2019
@hrybik no uzivala som to skoro rok, pomedzi to nejake prestavky boli od uzivania.. podarilo sa mi nakoniec otehotniet az skoro po tom roku ... ale myslim ze u mna bol problem psychika, uz som sa na to tak velmi sustredila, ze nam to vobec neslo...az ked som to prestala riesit tak som hned otehotnela... lebo ako som pisala vyssie, ovulaciu som mavala ukazkovu 🙂 tak drzim palce nech sa vam cim skor zadari 🙂
14. nov 2019
Ja mam s nim pozitivne skusenosti. Konkretne som ich brala na upravu neprav.cyklu. Aj kamoska ich brala a tiez bola celkom spokojna.