Ahojte,som tu nová...hladam si radu mam nepravidelny menzes chodievam aj ku ginekologovi ale márne meska my už 60dni a gyn povedal ze som zdravá aj vaječníky aj maternica veľmi chceme bábätko ale takto ????tehotna nie som ďakujem veľmi pekne🙂
jajanka2211 Áno mohol,strašne ma to trápi taaak by sme chceli bábätko...😖 furt mi povie že ešte počkáme a naposledy som mala20.7
@jajanka2211 ďakujem za radu
Vymenit gynekologa
Štítna žľaza.
Ja som mala nepravidelnu ms. Ale vedela som na zaklade hlienu kedy asi je ovulacia. A presne sa nam podarilo babo. Potom po porde sa mi cyklus pekne upravil. A je takmer na hodinu presny 🙂
ja som tiez mala stale nepravidelny cyklus a zistilo sa ze mam problem s prolaktinom preto som nevedela otehotniet a pri liecbe sa podarilo a po tehu sa mi vsetko upravilo
Treba vymenit gynekologa. Urobit hormonalny profil. Stimulovat dozrievanie vajicok. Ked vajicko praskne /mne po podani injekcie doktorom/, sup na to. Gynekolog vie pomoct, ked chce. Ja som bola rovnaky pripad ako vy a za cca polrok od spoluprace s gynekologom som otehotnela 🙂.
@janka_tlucakova dakujeeem veľmi pekne
Ja by som tiež vymenila gynekologa ja som na tom bola tak ako ty,vymenila som dr. A ten mi porobil všetky testy ,hormonalny profil,nasadil hormóny, povedal,že do pol roka budem tehotná a aj tak bolo po 5 mesiacoch som otehotnela
Uzasne ďakujem veľmi pekne baby
Z letrozolu sa asi veľmi preberá že? Keď je to hormon ďakujem
Z letrozolu sa asi veľmi preberá že? Keď je to hormon ďakujem
Caute baby to som opäť ja od vcera sa mi ulazali ružové vytoky krv nikde co to môže byť?
Ja som to mala takto dlho...asi od zaciatku menzesu. Potom mi nasadili antikoncepciu. Tu som brala dlho. A ked som ju vysadila, tak uz chodila v pohode. A aj som otehotnela s oboma detmi takmer na prvy krat.
Ak ale uz chcete babo a nedari sa Vam, mohol by Ti gynekolog nieco nasadit, aby Ti chodila pravidelne (duphaston alebo nieco podobne).