icon

Ahojte,som tu nová...hladam si radu mam nepravidelny menzes chodievam aj ku ginekologovi ale márne meska my už 60dni a gyn povedal ze som zdravá aj vaječníky aj maternica veľmi chceme bábätko ale takto ????tehotna nie som ďakujem veľmi pekne🙂

avatar

Ja som to mala takto dlho...asi od zaciatku menzesu. Potom mi nasadili antikoncepciu. Tu som brala dlho. A ked som ju vysadila, tak uz chodila v pohode. A aj som otehotnela s oboma detmi takmer na prvy krat.
Ak ale uz chcete babo a nedari sa Vam, mohol by Ti gynekolog nieco nasadit, aby Ti chodila pravidelne (duphaston alebo nieco podobne).

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

jajanka2211 Áno mohol,strašne ma to trápi taaak by sme chceli bábätko...😖 furt mi povie že ešte počkáme a naposledy som mala20.7

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@jajanka2211 ďakujem za radu

19. okt 2019
avatar

Vymenit gynekologa

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@jaden ánooo,skusim,dakujem

19. okt 2019
avatar

@hrybik vymeniť gynekológa...nech ti spraví hormonálny profil, odsledovanie ovulácie...poprípade jemná stimulácia napr. Letrozolom... Určite nie antikoncepciu..

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@babyfrog dik čo je Letrozol???

19. okt 2019
avatar

@hrybik je to hormón na dozrievanie vajíčok.... Mna stým stimulovali v Car...konečne mi začali dozrievať vajíčka mala som ovulaciu, menštruáciu a teraz som tehotná ... Ináč nemala som menzes aj rok...

19. okt 2019
avatar

Štítna žľaza.

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@babyfrog čoooo???fakt a to si uz tehotná,?to boli?sory za t a ku ota z ku som bojko🙂

19. okt 2019
avatar

Ja som mala nepravidelnu ms. Ale vedela som na zaklade hlienu kedy asi je ovulacia. A presne sa nam podarilo babo. Potom po porde sa mi cyklus pekne upravil. A je takmer na hodinu presny 🙂

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@maryetta krása co by som za to dala už mi tá mrcha aj chyba🙂

19. okt 2019
avatar

ja som tiez mala stale nepravidelny cyklus a zistilo sa ze mam problem s prolaktinom preto som nevedela otehotniet a pri liecbe sa podarilo a po tehu sa mi vsetko upravilo

19. okt 2019
avatar

Treba vymenit gynekologa. Urobit hormonalny profil. Stimulovat dozrievanie vajicok. Ked vajicko praskne /mne po podani injekcie doktorom/, sup na to. Gynekolog vie pomoct, ked chce. Ja som bola rovnaky pripad ako vy a za cca polrok od spoluprace s gynekologom som otehotnela 🙂.

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@janka_tlucakova dakujeeem veľmi pekne

19. okt 2019
avatar

Ja by som tiež vymenila gynekologa ja som na tom bola tak ako ty,vymenila som dr. A ten mi porobil všetky testy ,hormonalny profil,nasadil hormóny, povedal,že do pol roka budem tehotná a aj tak bolo po 5 mesiacoch som otehotnela

19. okt 2019
avatar

@hrybik po roku v ISCARE kde má sledovali nasadili liečbu ostala som tehotná ... Predtým sa nám 3 roky nedarilo

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

Uzasne ďakujem veľmi pekne baby

19. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@maue1 kam chodis k dr?

20. okt 2019
avatar
hrybik
autor

Z letrozolu sa asi veľmi preberá že? Keď je to hormon ďakujem

20. okt 2019
avatar
hrybik
autor

Z letrozolu sa asi veľmi preberá že? Keď je to hormon ďakujem

20. okt 2019
avatar

@hrybik neviem neznášala som že sa nejako priberá...používala som ho 5 dní... Ale tak uvidíš čo ti nasadí gynekológ...možno on nebude môcť letrozol predpísať

20. okt 2019
avatar

@hrybik ja teraz chodím do CA k dr.polakovej, ale vtedy som žila v RK a chodila som k dr.Javorkovi

20. okt 2019
avatar
hrybik
autor

@maue1 ďakujem to mam dosť ďaleko🙂

21. okt 2019
avatar
hrybik
autor

Caute baby to som opäť ja od vcera sa mi ulazali ružové vytoky krv nikde co to môže byť?

23. okt 2019