icon

Este ma caka 26 unavných ale pritom najkrajsich dni

avatar

Vidim ze mas ten isty termin porodu ako aj ja...

14. sep 2010
avatar

@andreajakubska jej aka nahoda🙂 vychadza nam pekny datum že?keby sa este aj podaril. inak aj tebe tie dni tak pomali ubudaju?

14. sep 2010
avatar

@huhusestra Velmi pekny datum naozaj. Ide mi to strasne pomaly uz by som si to tak rada isla odrodit, neviem sa dockat malinkej a muz tiez. Ten by bol najradsej keby ma mohol hned teraz odviest do porodnice 🙂

14. sep 2010
avatar

Jej tak to moj muž je uplne na tom tak ist ako tvoj 🙂 každý den sa prihovara babenku aby už islo von,nevie sa ho dockat,strasne to je mile. Ja sa tiež neviem dockat porodu aj ked mam strach z toho momentu ked to na mna pride.

14. sep 2010
avatar

Tak sme na tom asi uplne rovnako 🙂 Aj ja mam strach, ale upokojujem sa tym, ze porodili ine, musim aj ja... Uz ked malinku uvidim a bude zdrava, vsetok strach zo mna opadne. Tak drzim palce a ked budes mat po tom, tak daj vediet. Pa

15. sep 2010
avatar

jeeej, máš termín ako ja 🙂

15. sep 2010
avatar

@andreajakubska
@dakra este k tomu cakame vsetky dievcatko 🙂 ake zlateee

16. sep 2010
avatar

@andreajakubska Presne tak každa to musi zvladnut ved na to sme tu my ženy 🙂 Joj neviem sa dockat toho momentu kedy už uvidim malinku. Aj ja tebe drzim palce jasne ozvem sa potom aj ty daj vediet.Fotecky dufam tiež budu ...

16. sep 2010