Podporme peticu o rodicovskom prispevku! na http://www.pieskovisko.sk/strajk/ najdete formulare
s tym sa aj tak nic neurobi....☹
ja mam iba 166eur a je to o nicom fakt....keby mi manzel nerobil tak mozem ist rovno malu niekde na luku past aj so mnou...
co sa mna tyka, idem hned na to 🙂 inak - ak by si mala tu postovu adresu kam to potom treba poslat, mohla bi si mi ju prosim dat cez IP? dakujem 🙂
presne tak pokial sa o to aspon nepokusime tak sa potom nemožme ani stažovat tak nevahajte a podte do toho! fakt za vyskusanie nic nedame
ved peticia neni o tom aby tebe znovu znizili na tých 166 ale uplne ta chapem...
@petra53 ja si tu adresu budem pýtat z emailu ktorý je napisaný v tom odkaze ale ked tak možem ti ho potom poslat
@huhusestra ak nezabudnes, budem rada - nemusim ju pytat aj ja 🙂
@petra53 neboj nezabudnem ved je to pre nas dolezita vec tak ako by som mohla zabudnut 🙂
sväta pravda 🙂 ĎAKUJEM 😉
Verim že sa zapoji aktivne co najviac ludi a budeme mat aspon tých 256 € z ktorých by ani jeden debilný minister urcite neprežil ! Setria tam kde by vobec nemali chrapuni