icon

Prosim viete poradit..?Synovi 8r. sa asi 2 tyzdne zacala supat koza na bruskach prstov na rukach...premastujeme excipialom....neviem z coho to moze byt...?

avatar

Moja Ma to iste ale na nohe:(

14. mar 2022
avatar

@tehulka2011 na nohe to môže byť pleseň

14. mar 2022
avatar

Môj od dezinfekcie zo školy

14. mar 2022
avatar

Ekzem, plesen, z dezinfekcie

14. mar 2022
avatar

Neprekonal coronu ? Nam povedali, ze su to "koronove prsty". Supu sa mu prsty, praska mu na nich koza 😞

14. mar 2022
avatar

Aj moja to ma..

14. mar 2022
avatar

@tehulka2011 vitamin B nám na to dáva dr. Menšej sa to objavuje.

14. mar 2022
avatar

moje obe deti toto mali po covide. Presne rovnake. Došupalo sa to behom troch týždňov.

14. mar 2022
avatar

Mne sa tak lupali ruky, pomohla len modrá indulona.

14. mar 2022
avatar

My sme 3 týždne po korone a práve dnes pozerám že 10mesacnej to iste na rukach aj nohách, tak už aspoň viem z čoho

14. mar 2022
avatar

@ekka koronu mal cez vianoce....

14. mar 2022