@tehulka2011 na nohe to môže byť pleseň
14. mar 2022
Môj od dezinfekcie zo školy
14. mar 2022
Ekzem, plesen, z dezinfekcie
14. mar 2022
Neprekonal coronu ? Nam povedali, ze su to "koronove prsty". Supu sa mu prsty, praska mu na nich koza 😞
14. mar 2022
Aj moja to ma..
14. mar 2022
@tehulka2011 vitamin B nám na to dáva dr. Menšej sa to objavuje.
14. mar 2022
moje obe deti toto mali po covide. Presne rovnake. Došupalo sa to behom troch týždňov.
14. mar 2022
Mne sa tak lupali ruky, pomohla len modrá indulona.
14. mar 2022
My sme 3 týždne po korone a práve dnes pozerám že 10mesacnej to iste na rukach aj nohách, tak už aspoň viem z čoho
14. mar 2022

Moja Ma to iste ale na nohe:(