Aj nám nedávno dokončili kuchynu,tiež čiernu s drevodekorom,som z nej paf ;) aj tvoja je krásna,páčia sa mi takéto kuchyne
27. mar 2021
27. mar 2021
27. mar 2021
27. mar 2021
Aj nám nedávno dokončili kuchynu,tiež čiernu s drevodekorom,som z nej paf ;) aj tvoja je krásna,páčia sa mi takéto kuchyne
Takto podobne to mame my, len ostrovček uprostred, takze sa dá chodiť z oboch strán. A teraz ako chodím okolo neho (ešte nebývame, len keď tam niečo robime), tak sa mi žiada niekde dať Baťove stoličky. A už neviem kde 🤷♀️🤦♀️ Snáď budeš spokojná, vyzerá krásne 🙂