Tieto kaše milujem 😁
24. okt 2018
Ja ich v nasom meste neviem najst😂 to tu mame kaufland jednotu tesco billu cba a nikde. Raz som ich kupila v jednej dedine ked sme cez nu prechadzali a zastavili v obchode
24. okt 2018
Ahoj majú ju v lidli
24. okt 2018


ja papam od Nomini čirokovú aj ta je chutná