@pokojvdusi9 áno náš prvý.... Milovaný veľmi som sa bála ci urobíme všetko správne a nejak to ide samo ďalší dielik našej rodiny
@inmaza Nech sa mu dari uzasny je.Mala som aj ja takze je to moja srdcovka 👍
my mame uz 11 rokov...je to jeden uzasny pes
@alzbetapipi ahoj áno je, môžem sa spýtať je bežné že papa vonku chrobáky dazdovky a slimáky nebude mu nič? Stále striehneme a vyberáme z papulky
@inmaza fuu to si nepamatam.ze by robil ani ked bol steniatko...ma dobre krmivo ? nechyba mu nieco?
@alzbetapipi canin royal puppy mini teraz má 3 mesiace on hlavne už tie mŕtve vysušené, tiež sa bojím ci mu niečo nechýba lekár hovorí že to je ok že to sú tiež živiny a je to zvedavé šteniatko, ale no neviem
Dobrý deň..Kúpili sme si maltezáčika(fenku)... Má 8 týždňov... Stále má akoby špinavú papuľku aj pod tými očkami... Vy to máte krásne biele.. Poradili by ste mi prosím?? Ďakujem
My sme royal museli prestať dávať.. Kakala z nich aj 6 krát v noci aj cez deň a úplne riedke... Royal sú vraj plné obilnín, tak jej asi nerobia dobre tie obilniny... Kúpili sme nové bezobilninové od zverolekára...




Maltezacik krasny veru 👍❤